Najmodniejszy plecak skórzany roku 2022

Poniżej plecak szyty ze skóry naturalnej bawolej, woskowanej. Skóra impregnowana tak, aby zabezpieczyć cały dobytek mężczyzny znajdujący się w komorze głównej.

Tutaj przeczytasz cały opis o tych plecakach: szyty ręcznie skórzany plecak męski od polskiej marki Belveder.

skorzany plecak męski krakow
  • wykonany jest z nieprzemakalnej skóry naturalnej, stosowanej przez markę Belveder od roku 2019
  • skóra garbowana jest technikami łączonymi, to znaczy z wykorzystaniem wosków roślinnych oraz chromu (który zapewnia odporność na przemakanie)
  • wszystkie widoczne na zewnątrz szwy, powstały przy zastosowaniu nici kaletniczej o grubości 0,05 (są to bardzo wytrzymałe i grube nici, które zwyczajowo wykorzystuje się w przemyśle wojskowym do obszywanie namiotów)
  • widoczne na powyższym zdjęciu klamry plecaków skórzanych to metal nierdzewny, spisują się doskonale przy kontakcie z deszczem

Zobacz także inne produkty galanteryjne od Elfrika

Torby miejski męskie

Jeśli nie po drodze Tobie z czarną aktówką i garniturem, a plecak zabierasz tylko na górskie wędrówki – torba miejska jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem na codzień. Męskie listonoszki i męskie torby na ramię są coraz bardziej popularne – dodają charakteru, a wszystko co potrzebne jest dosłownie pod ręką. Reprezentacyjnego sznytu dodaje fakt, że większość toreb w naszej ofercie jest wykonana z pierwszogatunkowej skóry bawolej, uznawanej za jedną z wytrzymalszych. Ma ona charakterystyczną, naturalnie przetartą strukturę, co powoduje, że torby mają rustykalny charakter i są miękkie w dotyku. 

Worki plecaki

Wiosna i lato to czas, gdzie nasze życie staje się bardziej aktywne, częściej wsiadamy na rower, chodzimy na spacery, jeździmy na wycieczki, co często wymaga lekkich i praktycznych dodatków. Plecaki worki to hit ostatnich lat i wszystko na to wskazuje, że kobiety ten lekki styl pokochają jeszcze bardziej. Wystarczy zarzucić worek na plecy i wyruszyć w świat. W naszej ofercie można znaleźć popularne plecaki worki w kilkunastu wersjach kolorystycznych, idealny na wakacje marynarski plecak moro czy eleganckie plecaki ze skóry naturalnej dla miłośniczek klasyki.

elfrika

Zobacz przykładowe ceny plecaków dostępnych w naszym punkcie w Krakowie

Torby listonoszki

Co prawda ciężko dopatrywać się w listonoszkach gabarytów torby listonosza, jednak można znaleźć jedną cechę wspólną: w środku musi się zmieścić wszystko to, co jest nam w terenie potrzebne. Ponadto przeciwniczki wielkich shopperek, w których musi się zmieścić cały dobytek życia, doskonale wiedzą, że mniej znaczy więcej. Listonoszki nie trzeba nosić w dłoni, nie trzeba też jej też taszczyć ze sobą narażając się na bóle kręgosłupa. Wystarczy, że zawiśnie na ramieniu i jest, mała i poręczna, sprawdzająca się w każdej sytuacji. Listonoszki będa z nami do końca świata i jeden dzień dłużej. Są popularne, uniwersalne i niezawodne. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych fasonów, od klasycznych czarnych po modne moro i frędzle.

Zdaniem użytkowników:

Adam KRK (04.12.2022)

Fajne modele plecaków vintage dla mężczyzn. Zastanawiam się czy będziecie meli w Krakowie plecaki vintage; brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html jak te z Brytyjka.pl? Szukam czegoś w tym stylu ale z odbiorem osobistym na miejscu, żeby mozna było plecak przymierzyć.

Izka Wroc (08.11.2022)

Mi marzy się torebka listonoszka, w formie plecaka -tornistra. Taki fason w stylu PRL / Vintage. Czy macie namiar na jakiś sklep internetowy który oferuje tego typu tornistry? Ewentualnie sklep z Krakowie z tego typu galanterią.